Łódzkie studio aranżacji wnętrz - o mnie„Każdemu budynkowi, każdemu miastu powinna towarzyszyć jakaś opowieść – o życiu, ludziach. Inaczej budynek jest abstrakcją” – Daniel Libeskind

„Każdemu budynkowi, każdemu miastu powinna towarzyszyć jakaś opowieść – o życiu, ludziach. Inaczej budynek jest abstrakcją” – Daniel Libeskind

Tworzenie wnętrz to moja zawodowa pasja, którą stale rozwijam. W swoim dość młodym życiu stworzyłam już kilkadziesiąt projektów ‒ były to mieszkania, miejsca użytku publicznego i wiele innych. Podczas pracy nad każdym z nich towarzyszyła mi wielka satysfakcja.

Projektowanie wnętrz w Łodzi - jak to się zaczęło?

Moja historia zaczyna się w Łodzi, w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania. W czasie studiów uczestniczyłam w stażach, współpracowałam z biurami projektowymi i samodzielnie tworzyłam pierwsze projekty. Wtedy też uświadomiłam sobie, że każde zlecenie to przygoda, w której uczestniczę nie tylko ja, ale przede wszystkim Klient.

Wcielam w życie każdy indywidualny projekt domu w Łodzi. Tworzenie wnętrza, czyli przestrzeni do życia, nie może odbywać się tylko w zaciszu mojej pracowni. Proces twórczy architekta to według mnie spotkanie, rozmowa i podążanie za marzeniami o pięknej przestrzeni do życia. Dlatego nie trzymam się konkretnego stylu projektowania, bo to nie Klient ma dostosować się do mojej wizji, tylko moja wizja ma odzwierciedlać Jego indywidualne cechy i preferencje.

Wiem też, że sztuka projektowania wnętrz to ciągła zmiana. Stale więc staram się w niej uczestniczyć i śledzić najnowsze trendy. Dlatego biorę udział w konferencjach i szkoleniach, odwiedzam targi, zwiedzam, podróżuję, szukam inspiracji ‒ wszystko po to, by aby dać Klientowi wszystko, co najlepsze.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że każdy z tych kilkudziesięciu projektów, które zrealizowałam, był dla mnie przygodą, w trakcie której powierzone mi wnętrza przekształciłam w nietuzinkowe przestrzenie mieszkalne.

Zachęcam do skorzystania z oferty, jaką przygotowało moje studio projektowe.

Sylwia Małecka